Infrared Isıtıcıların kullanım alanları Nelerdir?
İnfrared ısıtıcılar evlerinizde, iş yerlerinizde hatta dış mekanlarda bile ısınmanızı sağlayacak alternatifler sunmaktadır . Ayaklı, duvar ve dış mekan infrared ısıtıcı olarak 3 farklı ürün grubu arasında ihtiyacınıza uygun bir model bulabilirsiniz.

Infrared ısıtıcılarda tasarım ürünler var mıdır?
Tasarım olarak yenilikçidir, modern, dayanıklı, çevre dostu ve 2017 yılının trendlerine uygun modeller mevcuttur. Kullanılan ortamların özelliklerine göre istenilen tarzda ürün bulabilirsiniz. Ayaklı İnfrared ısıtıcı ve Duvar tipi İnfrared ısıtıcısı olarak 2 farklı model seçeneği mevcuttur ve İnfrared Dış Mekan Isıtıcısı kumandalı özelliği ile diğerlerinden farklı bir özellik olarak bir adım öne çıkıyor.

Isıtıcı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
Öncelikle konuyu kalite, tasarım ve teknik özellikler bütünlüğü olarak ele almalıyız. Tavsiyemiz seçtiğiniz ürünün tüm özelliklerine dikkat etmeniz. Modern tesislerde üretilmi? ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirimli? olan ürününüzün size en iyi verimi sunmasına önem vermelisiniz. Ürün özellikleri, kullanım alanları, satış öncesi ve satış sonrası hizmet kalitesi ile müşterilere sağlanan kolaylıkları gözden geçirmeliyiz.
Bir ısıtıcı seçerken ürünün motor gücü, ısıtma alanı, kullanım alanı gibi teknik bilgilere erişebilmeniz halinde bu tür bilgiler ürünün performansını size söyleyecektir. Bu teknik verilerin yanısıra üründeki gövde niteliği, üründe kullanılan malzemelerin kalitesi de ürünün performansını doğrudan etkiler. Ayrıca İnfrared ısıtıcı ürünlerimizde aşırı ısınma emniyeti, devrilme emniyeti, güvenli kafes sistemi, özel alaşımlı alüminyum gövde, termik kesicili ve ayarlanabilir termostat özellikleri bulunmalıdır. Bu özellikler, ürününüzü daha güvenilir bir şekilde kullanmanıza yardımcı olması için önerebileceğimiz özelliklerdir.

[us_single_image image=”6514″ size=”full” align=”center”]
Whatsapp Hattı
Whatsapp
Boğaziçi Mekanik
Merhaba